Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Polecamy
Polecamy serwisy
Loty z Krakowa do Malagi od 259 zł

Wylot z:
Kraków, Polska

Lotnisko wylotu:
Kraków Balice (KRK)

Linia lotnicze:

Ryanair

Przylot do:
Malaga, Hiszpania

Lotnisko przylotu:
Malaga Pablo Picasso Airport (AGP)

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom tanie linie Ryanair wprowadziły nowe połączenie lotnicze z Krakowa do słonecznej Malagi. Międzynarodowy port lotniczy Malaga położony jest w odległości 8 km od centrum miasta, jest głównym lotniskiem dla osób chcących odwiedzić malowniczy obszar Costa del Sol - przyciągający corocznie wielu turystów. Połączenie pomiędzy lotniskiem a centrum miasta zapewniają autobusy i kolej, których rozkłady dostosowane są do rejsów samolotów.

Tanie loty z Krakowa do Malagi w sezonie letnim 2017 oferują tanie linie Ryanair. Wyloty z Krakowa dwa razy w tygodniu; w środy i soboty. Podróż na trasie Kraków - Malaga planowana jest w środy o godzinie 13:50-17:35, natomiast w soboty o godz 10:45, przylot do Malagi o godz 14:30. Loty powrotne z Malagi do Krakowa także dwa razy w tygodniu (środa, sobota). Sprawdź sam ofertę linii Ryanair już od kilkudziesięciu złotych w jedną stronę. Zarezerwuj bilet online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Propozycje lotów z Krakowa do Malagi
Wylot
Czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio
FR 2589
FR
2017-05-24 14:50 Kraków (KRK)
2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)
Przylot
Czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio
FR 2588
FR
2017-05-31 19:10 Málaga (AGP)
2017-05-31 23:55 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Malaga
Cena: 632 PLN
Wylot
Czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka
2017-05-24 15:35 Kraków (KRK)
2017-05-25 00:50 Málaga (AGP)
1
FR 3037
2017-05-24 15:35 Kraków (KRK)
2017-05-24 17:10 Wenecja (TSF)
FR
2
FR 2598
2017-05-24 22:00 Wenecja (TSF)
2017-05-25 00:50 Málaga (AGP)
FR
Przylot
Czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio
FR 2588
FR
2017-05-31 19:10 Málaga (AGP)
2017-05-31 23:55 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Malaga
Cena: 682 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio
FR 2589
FR
2017-05-24 14:50 Kraków (KRK)
2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)
Przylot
Czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka
2017-05-31 14:20 Málaga (AGP)
2017-05-31 23:25 Kraków (KRK)
1
LS 1406
2017-05-31 14:20 Málaga (AGP)
2017-05-31 16:10 Londyn (STN)
LS
2
FR 2436
2017-05-31 19:00 Londyn (STN)
2017-05-31 22:25 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Malaga
Cena: 768 PLN
Tanie loty Malaga
Lot Data Promocji Linia Cena
Wrocław - Malagaod 2017-03-06 do 2017-10-29219.00
Warszawa - Malagaod 2017-03-09 do 2017-10-23199.00
Warszawa - Malagaod 2017-03-09 do 2017-11-01279.00

Lot Kraków Malaga - Partner serwisu: Bilety Lotnicze do Malagi dostarcza serwis Infoloty.pl